Společnost SANDL.cz s.r.o. se začala zabývat ozvučením a osvětlením hudební produkce na přelomu roků 2005 a 2006. Jako dlouholetí muzikanti máme mnoho zkušeností z živého hraní i studiové práce, které se snažíme jako zvukaři a osvětlovači využít. Vždy se snažíme o maximální pohodu pro účinkující a posluchače.

Zajišťujeme ozvučení venkovních i vnitřních prostor, od malého hotelového salonku, přes velké sály až po rozsáhlé venkovní prostory. Naše společnost běžně zajišťuje ozvučení několika akcí v jednu chvíli, či v rámci jedné akce několik nezávislých míst.

Pro různě velké akce navrhneme řešení pro různě velký aparát, počet odposlechových cest, velikost mixážního pultu, počet světel a velikost světelné show. Jsme schopni ozvučit komorní akce pro malý počet posluchačů ale i festivaly pro více jak 10.000 lidí.

Klademe si za cíl odvádět kvalitní a precizní práci a snažíme se o neustálý vývoj a zvyšování úrovně poskytovaných služeb s důrazem na maximální spokojenost zákazníků.

Naše nabídka spolupráce nekončí jen technickým zajištěním akce nebo instalací techniky, dále Vám nabízíme komplexní zajištění Vaší akce. Postaráme o koordinaci, kulturní program, catering, dekorace, marketing a další služby spojené s touto činností. Děláme eventy pro Vás a proto jsme tuto službu pojmenovali Event for You – zkráceně EFORY.

Chceme, aby každá akce měla osobitý charakter a vlastní příběh
a pro Vás to byl nezapomenutelný zážitek.

Další informace získáte na:

EVENT FOR YOU

www.efory.cz

SANDL.cz - Kontaktní informace