SANDL.cz - Sound and Lights

SANDL.cz s.r.o. nabízí kompletní technické zajištění jakékoliv akce, ať už kulturní – koncerty, festivaly, módní přehlídky, slavnosti, plesy, ale také akce nekulturního a jiného charakteru, jako jsou slavnosti otevření obchodů, V.I.P. obchodní jednání, prezentace, semináře, apod.

Nejen ozvučení je to, co je na všech kulturních či nekulturních akcích pro jejich zdařilý průběh potřeba. Mnohdy není ani tak potřebný zvuk, jak kvalitně a designově dobře vyřešené osvětlení. Jinými slovy, jsme schopni Vám nabídnout komplexní technické zabezpečení akcí, od pódií, přes střechy, zvuk, světla, až po video záznam nebo přímo on-line video přenos Vaší akce po Internetu.

Je úplně jedno zda se jedná o malou akci pro 20 zaměstnanců Vaší firmy, či o velký open-air festival pro 10.000 lidí. Zajistíme obojí stejně dobře a kvalitně. Víme, že komplexní zajišťování akcí není jen otázka pár telefonátů, ale na vše se musí připravit vyprojektování, vše naplánovat, aby výsledek naší práce byl dokonalý, a Vy jste se nemuseli o nic starat. A proto pokud byste rádi, abychom Vám zajistili celou Vaší akci kompletně, neváhejte se na nás obrátit.

Ozvučení akcí
Osvětlení akcí
Video projekce
Ground support
Pronájem LED obrazovek
Studiové nahrávky
Live nahrávky, postprodukce
Live Streaming
Video záznam
Fotodokumentace
Prodej, pronájem, servis

EFORY.cz - Event for You

Svatby na klíč - Naše výjimečnost tkví v tom, že svatba jako celek vč. příprav bude šitá na míru každému páru zvlášť, podle Vašich přání.

Firemní akce - Vytvoříme tematickou akci pro Vaši firmu, ať už jste hasiči, lékaři, dělníci nebo bankéři, a to po celé České republice.

Plesy - Naše plesy jsou moderní a nápadité s pestrým programem. Pro jakýkoli typ plesu máme nekonečně mnoho nápadů.

Módní přehlídky - Jako jedni z mála organizujeme přehlídky s živou produkcí. Rádi zdoláváme nelehké úkoly, a proto jakékoli místo pro nás není překážkou.

Ostatní eventy - Narozeninové oslavy, propagační akce, pohřby, stužkovací večírky, výstavy, veletrhy.

Pokud jste nenašli v naší nabídce akci, kterou hledáte, nebojte se nás kontaktovat, rádi pro Vás najdeme řešení.

Svatby na klíč
Obřady, hostiny, rozloučení se svobodou, dekorace, catering...
Firemní akce
Teambuilding, konference, kongres, večírek, coffee break...
Plesy
Catering, dekorace, hudba, program, fotokoutek...
Módní přehlídky
Venkovní a tématické přehlídky, vizážistky a kadeřnice, catering...

SANDL.cz - Kontaktní informace